کاربرد کارتن پلاست در صنعت لوازم خانگی

با توجه به افزایش روز افزون کاربردهای کارتن پلاست استفاده از این متریال در صنعت لوازم خانگی رواج زیادی پیدا کرده است . که از موارد استفاده میتوان به موارد زیر اشره کرد :

1- پشت یخچالی

2- کاور کولر

3 – بسته بندی

پشت یخچالی

استفاده از کارتن پلاست به عنوان پشت یخجالی با قابلیت چسبندگی فوم به کارتن پلاست و ضداب بودن به گونه محافظ فوم پلی اورتان لوله های خنک کننده میباشد. ضد رطوبت ، عایق گرما می باشند و از همه مهمتر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. امروزه پنل های پشت یخچالی به طور گسترده ای در صنایع لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

یخچالی - صنعت لوازم خانگی
یخچالی 1 - صنعت لوازم خانگی
یخچالی 2 - صنعت لوازم خانگی

زیره و رویه کولر و کفی اجاق گاز :

بسته بندی لوازم خانگی و کاورهای کارتن پلاست با قابلیت چاپ و خاصیت ضد آب و ضد ضربه در سایزهای دلخواه و متناسب با محصولات و قابلیت دپو در انبار با فضای کم

و رویه کولر - صنعت لوازم خانگی
و رویه کولر 1 - صنعت لوازم خانگی
و رویه کولر1 - صنعت لوازم خانگی

بسته بندی لوازم خانگی :

توجه بفرمایید تولید کنندگان لوازم خانگی برای اینکه کالا های خود را به نمایندگان یا مشتریان خود ارسال کننده بدلیل اینکه کالای خود را در برابر گرد و خاک – ضرب دیدگی و همچنین شکستگی محافظت نمایند مجبور به استفاده از بسته بندی مناسب برای محصولات خود هستند حال انتخاب نوع بسته بندی خوب میتواند بسیار حیاطی و مهم باشد . یکی از انتخاب های میتواند جعبه های کارتن پلاست باشد . چرا که علاوه بر داشتن خصوصییات حداقلی برای یک کارتن بسته بندی ، دارای ویژگی های منحصر بفردی است، که از نشات گرفته از ویژگی های کارتن پلاست می باشد . مانند مقابل آب و نفوذ مایعات مقاوم می باشد.

بسته بندی کارتن پلاست امکان چاپ پذیری خوبی داشته و می توانید طرح های دلخواه خود را با ترکیب رنگهای متفاوت در ابعاد و اندازه های مختلف روی کارتن پلاستیکی چاپ نمایید.

بندی لوازم خانگی - صنعت لوازم خانگی
بندی لوازم خانگی 1 - صنعت لوازم خانگی
بندی لوازم خانگی 2 - صنعت لوازم خانگی
بندی لوازم خانگی 3 - صنعت لوازم خانگی
بندی لوازم خانگی 4 - صنعت لوازم خانگی
بندی لوازم خانگی 5 - صنعت لوازم خانگی
فهرست