دیوارپوش کارتن پلاست

عمل دیوارپوش کردن با توجه به نوع دیوارپوش و کاربرد آن در قسمت های مختلف از ساختمان هایی که کاربری متفاوتی دارند مشخص می شود. در واقع استفاده از انواع دیوارپوش در دکوراسیون داخلی مدرن با کاربردی گسترده سبب بهره مندی از مزایای متعدد آن می شود که گاهی می تواند معایب موجود در سازه را پوشش دهد و با انتخاب نوع درست دیوارپوش، معایب آن قابل تصحیح می باشد.

در واقع دیوارپوش به عنوان یکی از عناصر متفاوت در پوشاندن دیوارها و جلوه دهی به دکوراسیون داخلی ساختمان می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. این نوع پوشش دیواری با عنوان دیوارکوب هم شناخته می شود و می توان از آن برای انواع فضای مسکونی، تجاری، اداری استفاده کرد. اگر کاربرد انواع مختلف از این محصول با بررسی تخصصی مزایا و معایب دیوارپوش بر اساس اصول درست دکوراسیون داخلی انتخاب شوند می توانند فضای بی روح سالن ها و دیوارها را به طرز باورنکردنی جلوه دار و زیبا نماید.

انواع دیوارپوش را می توان به لحاظ جنس ساختاری و کاربردی که دارند دسته بندی نمود. دیوارپوش ها در انواع مختلف شامل نوع ام دی اف و پی وی سی ، دیوارپوش چرمی، دیوارپوش چوبی، دیوارپوش سه بعدی، سنگی، آلومینیومی، شیشه ای و حتی دیوارپوش کارتن پلاست نیز هستند. مزایا و معایب دیوارپوش در انواع مختلف متفاوت می باشد و با توجه به محل وکاربرد آن می توان نوع آن را انتخاب نمود.

شرکت ایران کارتن پلاست با تولید ورق های کاملا مسطح کارتن پلاست در کنار سایر ابزارهای پوششی می تواند نقش دیوارپوش و مقسم محیطی را اجرا نماید.نصب و اتصال کارتن پلاست با هر ابزاری به راحتی ممکن است و سبک بودن و برش راحت آن از دیگر مزایای آن است.کارتن پلاست به دلیل عایق صوتی و حرارتی بودن می تواند برای محیط هایی با سرو صدای زیاد و یا تغییرات دمایی بالا کاربرد بی نظیری داشته باشد.

با تمام مزایایی که بر شمردیم نه تنها قیمت کارتن پلاست بالاتر و گرانتر از سایر ابزارهای پوششی نیست بلکه حتی به مراتب ارزانتر و مقرون به صرفه تر از سایر دیوار پوش ها است.تنوع رنگ بالا و ضد آب بود و همچنین تائیدیه وزارت سلامت و بهداشت محیطی در تماس با مواد غذایی از مواردی است که برتری کارتن پلاست را به سایر ابزار به خوبی نمایش می دهد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

تلفن تماس : 7-33745145-044