banersite scaled 1 - جعبه میوه کارتن پلاست به همراه لیست قیمت

جعبه میوه های تولید شده از کارتن پلاست

جعبه میوه کارتن پلاست بر خلاف سبدهای پلاستیکی میوه که بیشتر از ضایعات درتولید آنها استفاده میشود و از نظر بهداشتی مشکلات زیادی برای بسته بندی میوه دارند و بیشتر کشور ها . از این رو بیشتر کشورها برای واردات میوه توجه خاصی به نوع بسته بندی میوه و مرکبات می نمایند و در بیشتر  مواقع از واردات میوه با بسته بندی نامطلوب جلوگیری بعمل می آورند .

از دیگر مزایای جعبه میوه صاداراتی کارتن پلاست سهولت در حمل است بطوریکه برخلاف سبدهای پلاستیکی که حجم بسیار زیادی دارند و تعداد زیادی از جعبه ها را نمیتوان بصورت یکجا حمل نمود جعبه میوه کارتن پلاست را به راحتی میتوان در تعداد بالا به محل مورد استفاده حمل کرد .

گالری تصاویر جعبه میوه

امکان استفاده بعنوان تبلیغات و برند سازی

با توجه به داشتن سطح صاف و سقیلی کارتن پلاست جعبه میوه های ساخته شده از کارتن پلاست قابلیت چاپ 4 رنگ را دار میباشند . لذا مشتریان محترم می توانند از این قابلیت استفاده کرده ، تبلیغات و برند خود را در بازارهای داخلی و  جهانی به معرض دید بگذارند . این موضوع باعث میشود شما سهم بیشتری را از بازارهای هدف کسب نمایید .

قیمت جعبه میوه

با توجه به ویژگی ها و مزایایی که جعبه میوه صادراتی دارد داشتن اختلاف قیمت نه چندان زیاد با دیگر بسته بندی های میوه منطقی به نظر میایید . مشتریان گرامی میتوانند با مراجعه به لینک زیر قیمت انواع جعبه میوه را دانلود نمایند .

بعلت نوسانات قیمت مواد اولیه پلیمری لطفا جهت دریافت قیمت با واحد فروش تماس بگیرید .

7 – 33745145 044

ابعاد و وزن قابل تحمل :

استفاده از جعبه مناسب برای بسته بندی باعث میشود تا محصول شما کیفیت خود را حفظ نموده و از آسیب در امان باشد . پس در انتخاب جعبه مد نظر خود دقت کافی نمایید تا ابعاد جعبه متناسب با استفاده شما باشد و قابلیت تحمل وزن ایده آل را دارا باشد .

انواع جعبه بسته بندی میوه

جعبه سیب

سیب بعنوان یکی از میوه های اصلی صادر شونده به کشورهای خارجی نقش مهمی را در ارز آوری کشور رونق کشاورزی ایران را ایفا میکند و در سالی های اخیر با افزایش صادرات سیب به کشورهای روسیه ، جمهوری آذربایجان ، پاکستان ، افغانستان و … استقبال از جعبه های کارتن پلاست جهت بسته بندی سیب افزایش یافته است چراکه خریداران خارجی سیب های صادراتی کارتن پلاست را انتخاب میکنند و دلایل این انتخاب قابلیت چاپ برند روی جعبه سیب کارتن پلاست ، ضد آب و گرد و غبار بودن و استحکام بالای آن موقع حمل و نقل آن میباشد .

جعبه سیب های تولیدی جهت بسته بندی سیب شرکت ایران کارتن پلاست طبق سلیقه مشتری قابلیت تولید در انواع رنگ و طرح چاپی مورد نظر مشتری میباشند .

جعبه فلفل دلمه

در چند سال اخیر با توجه به اینکه مردم از فواید فلفل دلمه ای برای سلامتی بیشتر آگاه شده اند از این رو فروش آن نیز چه در بازارهای داخل و خارجی رشد چشمگیر داشته است . بهترین نوع بسته بندی برای فلفل دلمه استفاده از جعبه فلفل دلمه ای کارتن پلاست است که علاوه بر حفظ طراوت و تازگی محصول باعث میشود مردم بخاطر بسته بندی نفیس آن به خرید ترغیب شوند .

فلفل دلمه منبع سرشار ویتامین C است . یکی از پر مصرف ترین سبزیجات کشورهای اروپایی و آمریکایی میباشد . چند سالی است که در ایران گلخانه های فلفل دلمه ای رنگی احداث شده اند . این گلخانه بیشتر در شهر های اصفهان ، ارومیه ،شیراز است . و تا چندی پیش بدلیل بسته بندی نامناسب این صنعت در ایران نمیتوانست به مانند دیگر کشورهای صادرکننده فلفل دلمه ای رنگی به کشورهای دیگر صادرات داشته باشد ولی امروزه با تولید جعبه های بسته بندی صادراتی از جنس کارتن پلاست در گروه صنعتی ایران کارتن پلاشت شاهد افزایش صادرات فلفل دلمه ای رنگی به کشورهای همسایه هستیم .

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

04433745145

09124666313

فهرست