بررسی جعبه خرمالو کارتن پلاست و قیمت آن :

مقدمه:

در ادامه این مقاله با مزایای جعبه خرمالو و قیمت این جعبه آشنا می شویم. همچنین می خواهیم مطالبی را برای جعبه خرمالو کارتن پلاست، جعبه بسته بندی خرمالو،  قیمت جعبه خرمالو و نحوه بسته بندی آن ارائه دهیم.

تولید جعبه خرمالو:

همانطور که می دانیم، امروزه یکی از دغدغه های اصلی تولید کنندگان و یا صادر کنندگان میوه از جمله خرمالو، تولید جعبه خرمالو می باشد. تولید و طراحی جعبه خرمالو به شکل زیبا می تواند در فروش این میوه تاثیر بسیاری داشته باشد. به عبارت دیگر می توان گفت تولید و طراحی جعبه خرمالو و کارتن خرمالو به صورت شیک و زیبا می تواند علاوه بر فروش بسیار خوب، در افزایش تقاضای آن نقش داشته باشد.

یکی از برترین و مناسب ترین روش ها برای بسته بندی خرمالو، استفاده از جعبه خرمالو کارتن پلاست می باشد که دارای ویژگی و مزایای بسیاری است. جعبه بسته بندی خرمالو باید بر اساس رنگ این میوه طراحی و تولید شود. همچنین می توان گفت یکی از نکات بسیار مهم در تولید جعبه خرمالو این است که میزان بسته بندی آن مورد توجه قرار بگیرد.

برای تولید جعبه بسته بندی خرمالو بهتر است با در نظر گرفتن رنگ نارنجی این میوه، کارتن خرمالو با رنگ متضاد طراحی شود تا زیبایی منحصر به فردی را برای فروش این میوه به وجود بیاورد. در تولید کارتن خرمالو یا همان جعبه بسته بندی خرمالو نباید طرح هنری آن ساده در نظر گرفته شود؛ زیرا هر چقدر طراحی آن با ظرافت و زیبایی بیشتری انجام شود، صادرات و فروش این میوه ها بیشتر می‌ شود. علاوه بر طراحی زیبای کارتن خرمالو، می توان گفت کیفیت محصولات قرار گرفته شده در آن نیز می تواند در کسب سود بیشتر و رقابت های مرزی تاثیر بسیاری بگذارد.

در کشور ما خط تولید جعبه خرمالو به دلیل پرفروش بودن این میوه بسیار گسترش یافته است. به عبارت دیگر تولید این جعبه ها در افزایش صنعت بسته بندی نیز نقش مهمی را ایفا کرده است. امروزه کشور ایران به دلیل توسعه در تولید کارتن خرمالو و گسترش صنعت بسته بندی، وارد رقابت های جهانی با دیگر کشور ها شده است و در خارج از کشور سود بسیار خوبی به دست می آورد.

یکی از نکات بسیار مهم در تولید جعبه بسته بندی خرمالو این است که شیوه های مدرن و جدید را برای تولید و طراحی آن در نظر داشته باشیم؛ زیرا علاوه بر تاثیری که در فروش آن دارد، در نگرش مردم نیز تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

انواع کارتن میوه از جمله خرمالو :

کارتن خرمالو و یا هر نوع میوه دیگری، دارای تنوع بسیار زیادی می باشد؛ چرا که برای صادرات و یا حمل میوه ها به میدان بار از این کارتن ها استفاده می کنند. همچنین می توان گفت این کارتن ها در چیدمان و نشان دادن کیفیت خرمالو نیز نقش بسیار مهمی دارد.

جعبه خرمالو بر اساس انواعی که دارد، دارای قیمت های متنوع و متغیر می باشد. از انواع کارتن های خرمالو می ‌توان به کارتن های مقوایی، کارتن های چاپی، کارتن های لمینتی و… اشاره کرد. هر کدام از این نوع کارتن ها دارای ظرافت و جذابیت بالایی برای چیدمان این میوه ها می باشند که در فروش شان تاثیر بسیار زیادی گذاشته است.

کارتن های لمینتی: این نوع کارتن ها علاوه بر زیبایی و ظرافت ای که دارند، برای حمل و نقل آسان خرمالو نیز بسیار پرکاربرد می باشند. همچنین می توان گفت با استفاده از این کارتن ها کیفیت میوه ها هنگام جا به جایی حفظ می شود و هیچ گونه آسیبی به آن ها وارد نمی شود. این نوع کارتن به دلیل وزن کم و ضیافت بسیار بالایی که دارد، در انتخاب محصول توسط مشتری نیز می تواند اثر گذار باشد.

کارتن های چاپی و مقوایی نیز به دلیل اینکه محصولات قرار گرفته در آن ها بهتر دیده می شود، اهمیت بسیار زیادی دارند و برای حمل انواع میوه ها از جمله خرمالو که جا به جایی آن به مراقبت بسیار زیادی احتياج دارد، مناسب می باشند و در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می شوند. علاوه بر این، می توان گفت چاپ برند تولید کننده جعبه خرمالو باعث تبلیغ آن می شود و افراد بسیاری را به سمت خود جذب می کند.

کارتن ها و یا جعبه بسته بندی خرمالو به شکل های دیگری هم تولید می شود. به عنوان مثال، این کارتن ها به صورت چند لایه طراحی می شوند تا میوه ها را بتوان به طور ردیفی بدون اینکه هیچ گونه فشاری به ردیف های زیر وارد شود، قرار داد. همچنین می دانیم که بیشتر برای صادر کردن خرمالو از این کارتن های چند لایه استفاده می شود.

علاوه بر این کارتن ها، جعبه خرمالو کارتن پلاست یکی دیگر از جعبه هایی است که برای حمل این میوه مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های جعبه خرمالو کارتن پلاست می‌ توان به جلوگیری از له شدن و آسیب دیدن میوه اشاره کرد.

مزایای جعبه خرمالو کارتن پلاست و قیمت آن:

افراد برای خرید جعبه خرمالو و یا کارتن خرمالو، می توانند به طور مستقیم از کارتن سازی ها محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. این کارتن و جعبه ها در انواع مختلفی طراحی می شوند و دارای تنوع بسیار بالایی هستند. به همین دلیل قیمت آن ها نیز متفاوت و متغیر می باشد؛  چرا که بر اساس طرح تولید شده و ظرافتی که دارد، محاسبه می شود.

افراد بیشتر برای جلوگیری از ضربه خوردن میوه ها از جمله خرمالو که میوه بسیار ظریفی می باشد، از کارتن یا جعبه خرمالو استفاده می کنند. به خاطر همین برای خرید می ‌توانند با شماره 044-33745145 تماس بگیرند و قیمت این کارتن ها را از کارشناسان فروش بپرسند.

جعبه خرمالو کارتن پلاست دارای مزایا و ویژگی های بسیار زیادی می باشد. از مهم ‌ترین مزایای این جعبه می توان به افزایش فروش خرمالو و یا حتی میوه های دیگر اشاره کرد. همچنین این جعبه ها به دلیل مقاومت بسیار بالا، ضد آب بودن، داشتن اندازه و ابعاد مختلف و… در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی دیگر از مزایای جعبه خرمالو کارتن پلاست این است که امکان بازیافت دوباره آن وجود دارد. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها برای بسته بندی محصولات خود از جمله میوه ها مثل خرمالو به فکر خرید این نوع جعبه می افتند. همچنین می توان گفت استفاده از جعبه بسته بندی خرمالو که دارای ابعاد و اندازه های مناسب باشد، می تواند کیفیت محصول را حفظ کند و هنگام جا به جایی هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود.

پس در انتخاب این جعبه بهتر است به اندازه آن متناسب با محصولاتی که می ‌خواهیم در آن ها قرار دهیم، دقت و توجه بسیاری داشته باشیم. علاوه بر این، قیمت جعبه خرمالو بسیار مناسب و منطقی می باشد؛ اما افراد باید جعبه خرمالو کارتن پلاست را خریداری کنند چرا که کیفیت بسیار خوبی دارد و قیمت آن بهتر و مناسب تر می باشد.