جعبه میوه صادراتی، ضمانت زیبایی و تازگی :

جعبه میوه صادراتی به دلیل ایجاد ظاهری چشم گیر برای میوه ها، میتواند در ذهن مشتریان خارجی به طرز قابل توجهی اثر گذار باشد و شما را به برنده ی رقابت در بازار فروش و صادرات میوه تبدیل کند. علت این امر به علم روانشناسی برمیگردد. طبق یک اصل علمی، هنگام خرید، مشتری احساسات خود را می خرد. این اصطلاح به این معنا است که اگر بتوانید احساسات مشتری را هنگام خرید برانگیزید و از این راه توجه او را جلب کنید. بدون شک فرصت فروش را از دست نخواهید داد.

در جهان امروز میتوان گفت نوع بسته بندی مهم ترین عامل در خرید و فروش محصولات به شمار می آید. این موضوع به وضوح نشان میدهد که بسته بندی های قدیمی همچون کارتون های مقوایی ضعیف یا صندوق های پلاستیکی که متاسفانه همچنان در بین فروشندگان میوه و سبزیجات خصوصا در منطقه ی خاور میانه رواج دارند، دیگر به هیچ عنوان کار آمد نیستند. زیرا بسته بندی درست و مناسب افزون بر حفظ سلامت، تازگی و بهداشت محصولات، ظاهری زیبا و قابل توجه برای مشتریان داخلی و خارجی به وجود می آورد که این موضوع  نقش بسیار پررنگی در صادرات  محصول دارد. یکی از مهم ترین این محصولات میوه است که قرار است در جعبه میوه صادراتی که در ادامه به آن میپردازیم، به خوبی محافظت شده و به مقصد برسد.

این جعبه یکی از تولیدات شرکت ” ایران کارتن پلاست ” است که  با ظاهری شیک و زیبا و داشتن فضای مناسب جهت قرارگیری میوه ها، علاوه بر کمک به حمل ونقل ساده تر این محصولات، از گندیدگی و پلاسیدگی میوه ها نیز جلوگیری میکند.

همانطور که میدانیم میوه ها اغلب به دلیل فواید فراوان و مزه ی لذت بخشی که دارند، جزو پرسودترین محصولات صادراتی هستند و در صورت بهره برداری صحیح سود خوبی برای تولیدکنندگان این محصولات دارند. به همین علت بسته بندی درست میوه ها در جعبه هایی با استاندارد جهانی از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث حفظ طعم و عطر و خواص واقعی آنها میشود.

میوه ها بخش بسیار مهمی از هرم غذایی را تشکیل می‌دهند و هر یک مواد مغذی و ویتامین های مخصوص به خود را دارند. البته نمی ‌توان به این نکته بی توجه بود که کلیه فواید مطرح برای میوه ها در گرو بسته بندی صحیح و مناسب، نمایان خواهند شد. چون در غیر این صورت، تازگی محصول از بین می رود و به طبع آن، خواص میوه نیز رفته رفته کمرنگ میشوند. برای مثال ویتامین c به سادگی و پس از کمترین ضربه دیدگی میوه از بین میرود و یا بسیاری از ویتامین ها در اثر سرما زدگی میوه نابود می شوند. اینجاست که خلاقیت به کار برده شده در ساخت یک جعبه میوه صادراتی استاندارد میتواند به قدر زیادی کمک کننده باشد و محصولات را به  تازگی همان لحظه ی برداشت، در دسترس کشور های دیگر قرار دهد.

3 - جعبه میوه لوکس صادراتی، ضمانت زیبایی و تازگیبسته بندی میوه ی صادراتی :

استفاده از جعبه ی مناسب هنگام بسته بندی میوه صادراتی، علاوه بر ایجاد ظاهری جذاب، باعث حفظ و نگهداری میوه ها در بهترین شرایط ممکن هنگام جابجایی، می شود. این بسته بندی ها با به وجود آوردن تعدیل در تحمل وزن، باعث میشوند میوه ها بدون اینکه روی هم انباشته شوند و به علت وزن بیشتر میوه های بالاتر، میوه های پایین تر دچار آسیب شوند، به مقصد برسند. این موضوع میتواند به طرز قابل توجهی از ضایعات باغداری هنگام حمل و نقل بکاهد.

جعبه میوه صادراتی تولیدی توسط شرکت ” ایران کارتن پلاست ” به دلیل داشتن قدرت قابل توجه در مقابل ضربه، گاه حتی از جعبه های پنج لایه ی لمینتی نیز مقاومت بیشتری دارد و بیشترین محافظت را از محصول به عمل می آورد؛ این شرکت با قرار دادن میوه ها در بسته بندی مخصوص، با حفظ درجه رطوبت کافی از رشد باکتری ها، قارچ ها، آفات و حشرات موذی جلوگیری میکند که این موضوع میتواند در طعم و عطر محصول هنگام رسیدن به دست مصرف‌کننده، بسیار موثر باشد.

میوه هایی نظیر سیب، آلبالو، زرد آلو، هلو و. . . که اغلب صادراتی هستند، هم اکنون در جعبه های ساخته شده توسط این شرکت قابل حمل هستند. جعبه میوه صادراتی برخلاف صندوق های پلاستیکی از له شدن و آب انداختن میوه ها جلوگیری میکند و باعث میشود آنها در کمال تازگی به مقصد مورد نظر برسند که این مزیت قابل توجهی برای تولید کنندگان، عرضه کنندگان و نیز صادرکنندگان میوه محسوب میشود.

1 - جعبه میوه لوکس صادراتی، ضمانت زیبایی و تازگی
6 - جعبه میوه لوکس صادراتی، ضمانت زیبایی و تازگی
7 - جعبه میوه لوکس صادراتی، ضمانت زیبایی و تازگی

با جعبه میوه لوکس کارتن پلاست صادراتی، ورق کیفیت را برگردان :

کیفیت محصولات غذایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر یک، از ابتدای تولید تا زمانی که این محصولات به دست مشتری می رسند، می تواند نقش تعیین کننده ای در سلامت آنها داشته باشد. یکی از مهم ترین این عوامل، بسته بندی است که کنترل آن بر عهده ی شرکت های معتبر فعال در این حوزه می باشد. این شرکت ها میتوانند سهم بسزایی در پروسه ی تولید و عرضه ی محصول به خود اختصاص دهند. یکی از مهم ترین تولیدات این شرکت ها، کارتن پلاست صادراتی است که در ادامه به آن میپردازیم.

کارتن پلاست ترکیبی ضد آب و بسیار مقاوم است که قابلیت های گوناگونی نظیر جلوگیری از نفوذ نور،  انعطاف و. . . را دارا است و به همین دلیل انتخاب مناسبی جهت ساختن انواع جعبه برای بسته بندی می باشد. ماده اولیه ی تشکیل دهنده در ساخت انواع کارتن پلاست، پلی پروپیلن است که ویژگی های منحصر به فردی به این پوشش میدهد. به علاوه اینکه این کارتن پلاست ها قابلیت چاپ برند و تصویر مورد نظر، در چهار رنگ را دارند.

مجموع این ویژگی ها در کنار هم موجب شده تا ورق های کارتن پلاست کاربرد گسترده ای برای تبلیغات، ساختمان سازی، کشاورزی و مهم تر از همه بسته بندی داشته باشند و استفاده از آنها برای ساخت جعبه میوه صادراتی با استقبال خوبی رو به رو شود. البته خرید کارتن پلاست از فروشندگان مطمئن و با انصاف نیز نکته ی مهمی است. برای اطلاع از قیمت روز کارتن پلاست میتوانید با واحد فروش ما تماس بگیرید.

تیم مجرب شرکت ” ایران کارتن پلاست ” با تولید جعبه ی بسته بندی از جنس کارتن پلاست با کیفیت و قطر مناسب در تلاش است تا مواد غذایی را در نهایت سلامت و مرغوبیت در دسترس خریداران قرار دهد. این شرکت با دارا بودن سالها تجربه در حوزه ی تولید و طراحی انواع جعبه های بسته بندی، پیشرو در عرصه ی تولید کارتن پلاست صادراتی گام برمی دارد.

چکیده محتوا :

امروزه شیوه ی بسته بندی محصولات بسیار مهم است و افزون  بر بالا بردن میزان فروش، در صادرات نیز موثر است. جعبه میوه صادراتی تولید شده توسط شرکت ایران کارتن پلاست، ساختار مقاومی برای نگهداری انواع میوه هنگام حمل و نقل دارند. کارتن پلاست صادراتی از دیگر محصولات این شرکت است که کیفیت بالا و کاربرد گسترده ای دارد.

2 - جعبه میوه لوکس صادراتی، ضمانت زیبایی و تازگی
4 - جعبه میوه لوکس صادراتی، ضمانت زیبایی و تازگی
5 - جعبه میوه لوکس صادراتی، ضمانت زیبایی و تازگی
فهرست