1. کارتن پلاست
  2. جعبه میوه کارتن پلاست
  3. جعبه توت فرنگی و کارتن گوجه سبز
gozesabz - جعبه توت فرنگی و کارتن گوجه سبز

جعبه توت فرنگی و گوجه سبز کارتن پلاست

یکی از محصولات بسیار ایده آل شرکت ایران کارتن پلاست برای فروشندگان و تجار میوه طراحی جعبه 1 تا 3 کیلویی برای میوه های ریز همچون گیلاس،گوجه سبز،توت فرنگی و… است. از آنجایی که این میوه های ریز بسیار حساس به شرایط حمل و مواظبت در برابر ضربه می باشند انتخاب کارتن پلاست گزینه ای مناسب برای این شرایط می باشد.

این نوع بسته بندی نه تنها موجب گردیده تا از مصرف کیسه های پلاستیکی که ضرر جبران ناپذیری به محیط زیست وارد میکند جلوگیری کند بلکه موجب راحتی فروش برای فروشگاه ها نیز گردیده است.در این طرح مصرف کننده دیگر نیازی به دستچین کردن میوه ندارد و میوه های سالم و یک دست از قبل به صورت سورت شده و مرتب در داخل جعبه قرار گرفته است.

شاید در نگاه اول اینکار به نظر باعث افزایش قیمت تمام شده محصول گردد اما خوب با بررسی مواردی چون یکدست بودن محصول داخل جعبه ، سالم بودن و عاری از هرگونه محصول خراب در بین میوه ها ، جلوگیری از نابودی محیط زیست با استفاده نکردن از کیسه ها پلاستیکی همه و همه مزید علتی برای جایگزین کردن جعبه میوه های کارتن پلاست به جای کیسه ها بوده و از طرفی طراحی زیبا و چشم نواز بودن این جعبه ها نیز دلیل دیگری برای فروش هر چه بیشتر محصولات می گردد.

قیمت این کارتن های میوههای ریز بسیار مناسب بوده و اختلاف زیادی با سایر بسته بندی ها که قابل قیاس با این نوع بسته بندی نیستند ندارد بلکه در مواردی به دلیل تصور اشتباه کشاورز و استفاده از جعبه های سلولزی و یا پلاستیکی در نهایت محصولات دچار خسارت شده و ضرر جبران ناپذیری به کشاورز وارد شده است.

این جعبه میوه ها به دلیل اینکه از قبل توزین شده اند و وزن آنها مشخص است دیگر نیازی به وزن شدن ندارند و این می تواند موجب صرفه جویی در وقت خریدار گردد.بی شک همه این عوامل مثبت که در بالا ذکر کردیم می تواند در انتخاب مشتری تاثیر گذار باشد.بنابراین فروشگاه ها و یا کشاورز نباید این نوع بسته بندی را هزینه ای سربار برای خود قلمداد کند.

بی شک اگر سری به فروشگاه ها و مارکت های مطرح در سطح شهر بزنیم می بینیم که فروش این نوع بسته بندی ها نیز در مقایسه با فروش سنتی بسیار بیشتر است.حتی در کشورهای خارجی اهمیت کیفیت و شکیل بودن نوع بسته بندی را هم پای کیفیت خود میوه می دانند.در بازارهای مصرف گرایی چون کشور عراق این موضوع به خوبی قابل مقایسه است!محصولات کم کیفیت و یا گاها بی کیفیت کشورهای دیگر در مقایسه با محصولات بسیار با کیفیت باغات ایرانی به لطف بسته بندی شکیل تر در اولویت خرید و فروش قرار می گیرند و این خود گواه این موضوع است که بسته بندی در انتخاب مشتری در مرحله اول قرار دارد. پس در انتخاب خود دقت کنیم.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

تلفن تماس : 7-33745145-044

فهرست