watermelon packaging corrugated plastic - کارتن صادراتی هندوانه با کارتن پلاست

بسته بندی صادراتی هندوانه با کارتن پلاست

شاید شما هم با دیدن عنوان این مقاله تعجب کنید!

مگر می شود هندوانه را نیز بسته بندی کرد ؟ در جواب باید گفت بله هندوانه را نیز بسته بندی می کنند و از این بسته بندی بیشتر برای صادرات  استفاده میشود.

سازمان توسعه تجارت ایران برای صادرات هندوانه در سال 1398 ضوابطی را تعیین نموده است که شامل موارد ذیل می باشد :

– کارتن یک ردیفه تا 18 کیلوگرم

– سبد یک ردیفه تا 18 کیلوگرم

– باکس چوبی حداکثر تا 1000 کیلوگرم

– بصورت فله ای در کانتینر یخچالدار

به هر جهت در صورت عدم امکان ارسال محصول مذکور در کارتن و یا سبد پلاستیکی پیشنهاد میگردد از سایر موارد بسته بندی در شاخص های ذکر شده در بالا از جمله باکس چوبی یک تنی و یا کانتینر یخچالی استفاده گردد.

Watermelon export recipe - کارتن صادراتی هندوانه با کارتن پلاست

همانگونه که مشاهد میفرمایید شرایط ایده آل برای صادرات هندوانه استفاده از کارتن می باشد . در این بین انتخاب کارتن پلاست بعنوان متریال مناسب این نوع بسته بندی با توجه به مزایای آن میتواند حائز اهمیت باشد .

جعبه های ساخته شده برای صادرات هندوانه در کارخانه ایران کارتن پلاست دارای ابعاد 49سانتی متر طول و 30سانتی متر عرض می باشند . این جعبه هندوانه ها در ارتفاع 23.5 سانتی متری تولید شده و هر کدام تحمل 15 کیلو گرم وزن دا رند.

کارتن های هندوانه را میتوان بصورت 10 تایی با اطمینان از اینکه به پایین ترین کارتن هیچ مشکلی به وجود نیاید، به روی یکدیگر قرار داد .

ورق کارتن پلاست مورد استفاده در تولید این جعبه ها دارای ضخامت 3.5 میلی متر و گرماژ 950 و 1000 می باشد .

پالت بندی جعبه هندوانه

برای چینش کارتن هندوانه ایران کارتن پلاست از پالت های 100*120 استفاده میشود بطوریکه در سمت 120سانتی متری پالت تعداد 4 عدد جعبه و در سمت 100 سانتی متری 2 عدد جعبه قرار می گیرد. در واقع 8 عدد از این جعبه ها در کف پالت قرار میگیرد و شما میتوانید بسته به نیاز و سفارشتان 8 تا 10 ردیف از این جعبه ها را روی هم قرار دهید.

چاپ روی کارتن صادراتی هندوانه

با توجه به چاپ پذیری بالای کارتن پلاست امکان چاپ انواع طرحهای گرافیکی بر روی این نوع بسته بندی وجود دارد و ما در گروه صنعتی ایران کارتن با استفاده از بروزترین ماشین آلات چاپ می توانیم طرح ها گرافیکی و تبلیغاتی شما بصورت 4 تا 8 رنگ چاپ نماییم .

استفاده از چاپ نام و لوگو و شماره تماس شما میتواند تاثیر به سزایی در فروش و بازاریابی محصول شما بگذارد . لذا کارخانه ایران کارتن پلاست جهت حمایت از صادر کنندگان میوه چاپ تک رنگ بر روی این جعبه ها با سطح چاپ استاندارد بصورت رایگان انجام می پذیرد.

سفارش کارتن صادراتی هندوانه

شما می توانید جهت خرید و یا مشاوره رایگان بصورت مستقیم با شماره های 09124666313 و 09124633243 و یا با دفتر فروش کارخانه به شماره های 33745147-044 و 33745145-044 تماس حاصل فرمایید.

ما از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

نمونه کارتن هندوانه صادراتی

فهرست