استند

بیشتر افرادی که برای بار اول با کلمه استند آشنا میشوند ،کلمه ای نا آشنا و مغموض در نظرشان تداعی می شود.برای آشنایی با مفهوم استند در قدم اول سعی می کنیم تعریفی ساده از آن برای شما بیان نماییم.

استند را می توان بصورت جامع اینگونه تعریف کرد :

ابزار و وسیله ای که به ارائه بهتر ، کارآمدتر و گیراتر محتوا و مشخصات محصول و خدمات شما کمک کند استند گفته می شود.

در حوزه فروشگاهی از نظر متریال به کار رفته در ساخت استند به این صورت دسته بندی میشود.

استند فلزی ، استند کارتن پلاست ، استند مفتولی ، استند چوبی ، استند مقوایی

استند فروشگاهی

از انواع مختلف استند هایی که بفور دیده می شوند استنده های فروشگاهی هستند، این نوع استند ها از نظر کاربرد به شکل های گوناگونی استفاده میشود که ما در اینجا به چند نمونه رایج آنها اشاره میکنیم.

استند آرایشی – استند شکلات – استند ابزار – استند چیپس – استند پفک و تنقلات – استند لباس – استند سیگار – استند کاتالوگ – استند روزنامه – استند لوازم بهداشتی – استند سبزیجات بسته بندی شده – استند لاک – استند دارو – استند آدامس – استند قنادی –  استند نوشیدنی

علاوه بر استندهای فروشگاهی در گروه صنعتی ایران کارتن پلاست استند هم تولید میشود که از این نوع استند ها اکثرا برای اطلاع رسانی و تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد.

مزایای استند های تبلیغاتی کارتن پلاست

تبلیغات رکن اصلی در هر شرکتی جهت بهبود وضعیت فروش و معرفی کالاها و خدمات به مشتریان هر شرکت و تولیدکننده ای می باشد.در این راستا شرکت ایران کارتن پلاست با بهره گیری از مدرنترین دستگاه های تولید کارتن پلاست ، دستگاه های چاپ سیلک و دیجیتال ، دستگاه های برش و دایکات و نیز استفاده از مهندسین زبده در امر طراحی و ارائه طرح های چشم نواز توانسته است نقش به سزایی در امر تبلیغات محصولات و خدمات شرکت های مختلف داشته باشد.

ورق پلاست به دلیل سبک بودن،مقاوم در برابر ضربه و آفتاب،ضدآب بودن،چاپ پذیری فوق العاده و ده ها مزایای دیگری که دارد می تواند انتخاب استند کارتن پلاست را برای شرکت ها توجیه پذیر نماید. در زیر به چهار مورد از مزایای این استندها اشاره می کنیم:

1- برند شرکت خود را ارتقا دهید:
استندهای کارتن پلاست می توانند برند تجاری شما را با روش های جدید ارتقا دهند. شما با قرار دادن استند محصولات خود در مقابل مصرف کننده ، حتی اگر محصول شما تمام شده باشد ، باز برای آنها شما و برندتان وجود دارید و شما را می بینند.

خدمتی را تصور کنید که شما را شبانه روز در مقابل بازار ایده آلتان قرار می دهد و هرگز از آن شکایتی ندارد. این دقیقاً همان چیزی است که استندها برای شما انجام می دهند.

2- سلیقه خود را در طرح و ابعاد لحاظ کنید:

تنوع ابعاد ، طرح ، رنگ  و ضخامت و گرماژ کارتن پلاست به شما این امکان را میدهد تا رویای استند خود را به واقعیت تبدیل کنید.تصور کنید از چنان رنگ و طرحی برای محصول خود استفاده کنید که فروشگاه ها از شما بابت زیبایی بصری که به فروشگاه آنها بخشیده اید تشکر کنند.

3- افزایش درآمد:

افزایش درآمد برای هر شغلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و استندهای تبلیبغاتی در فروشگاه ها می توانند نقش به سزایی در روند خرید مردم داشته باشند.

طبق آمار جهانی POPAI در مقایسه خرید آنلاین و خرید فیزیکی ، مردم بیش از 70% محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه ها و به صورت حضوری تهیه می کنند.

4- رضایت مشتری :

راحتی مشتری در خرید در همه زمانها در دنیای تجارت اهمیت فوق العاده ای دارد. کسانی که روند خرید را برای مشتری ها  آسان می کنند ، زمان بهتری در بازار خواهند داشت. بنابراین با داشتن یک استند فروشگاهی، دقیقاً عاملی را که به دنبال آن هستید ، به بازار هدف ایده آل خود می دهید و وقتی اوضاع برای مشتری راحت تر باشد ، آنها خریداری می کنند.

قیمت استند کارتن پلاست و انواع آن

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای خرید وارد فروشگاه و یا مغازه ای شده باشید و جلوی در و داخل فروشگاه قفسه هایی را دیده باشید که با طرح ها و جلوه های زیبایی طراحی شده اند.

به این قفسه های زیبا و جذاب استند میگویند که استند کارتن پلاست نیز نمونه ای از آن است. در این مقاله سعی داریم شما را با انواع و قیمت استند کارتن پلاست آشنا کنیم و عوامل موثر بر قیمت استند کارتن پلاست ها را توضیح دهیم.

قیمت استند کارتن پلاست با توجه به انواع آن ؟

همنگونه که گفتیم، میخواهیم در رابطه با استند و قیمت استند کارتن پلاست صحبت کنیم. استند ها در یک طبقه بندی کلی به دو نوع تقسیم میشوند که عبارتند از:

⦁ استند های طبقه ای: این استند ها اغلب درون فروشگاه ها و نیز گاهی بیرون فروشگاه ها در کنار درب فروشگاه قرار داده میشوند و درون قفسه های آنها تنقلات و چیپس و پفک و سایر مواد خوراکی قرار داده میشود. در مقوله قیمت استند کارتن پلاست طبقه ای، بسته به اینکه چند طبقه دارد قیمت آنها متفاوت است.

⦁ استند های سقفی: استند های سقفی همانطور که از نامشان پیداست به سقف و برخی نیز به دیوار نصب میشوند و همانند استند های طبقه ای درونشان انواع تنقلات و مواد خوراکی قرار داده میشود.

قیمت استند کارتن پلاست سقفی نیز بسته به میزان مقاومت آن، اندازه استند و عوامل دیگر که در ادامه به آنها میپردازیم متفاوت است.

⦁ استند های تبلیغاتی: این استند ها فقط برای تبلیغات محصولات هستند و قابلیت جایگذاری محصولات در درون آنها وجود ندارد و بیشتر آنها به صورت پایه دار در جلوی درب و یا داخل فروشگاه ها گذاشته میشوند. قیمت استند کارتن پلاست های تبلیغاتی بسیار اندک و مناسب برای تبلیغ محصولات است.

⦁ استند های مخصوص: این استند ها به صورت مخصوص برای مواد خاصی ساخته میشوند. مثلا یک سری استند ها هستند که به صورت اختصاصی برای آبنبات ها و نیز سایر موارد ساخته میشوند.
⦁ استند های رو میزی: این استند ها نیز از جمله استند هایی هستند که میتوان به صورت رومیزی از آن استفاده کرد و اجسام و مواد کوچک تر را در آن قرار داد. قیمت استند کارتن پلاست های رو میزی نیز با توجه به اندازه و عناصر دیگر مشخص میشود ولی در کل قیمت اندک و کاملا به صرفه ای دارد.

استند ها اغلب از جنس کارتن هستند و رنگ آنها نیز متناسب با اینکه چه طرحی رویشان کشیده میشود انتخاب میشوند. بر روی استند ها معمولا از طرح های کارتنی و انیمیشنی استفاده میشود ( و معمولا بر قیمت استند کارتن پلاست نیز موثر است ) چرا که هم جذابیت بیشتری دارند و هم فضای فروشگاه را از حالت سرد و به اصطلاح بی روح، خارج میکنند.
از طرفی نیز این استند ها وقتی در فروشگاه ها قرار داده میشوند، به ایجاد نظم و ساختار پیدا کردن محصولات فروشگاه کمک شایانی میکنند و باعث میشوند که محصولات به صورت مرتب چیده شوند و به نظر برسند.

قیمت استند کارتن پلاست

برای تعیین قیمت استند کارتن پلاست برخی نکات هستند که در کنار باعث مشخص شدن قیمت استند کارتن پلاست ها میشوند ولی به طور کلی و در یک نظر میتوان گفت که قیمت استند ها و به خصوص قیمت استند کارتن پلاست ها بسیار اندک و به صرفه هستند و از طرفی دیگر برای تبلیغات نیز بسیار مناسب هستند.

امروزه با پرداخت هزینه های بسیاری گزافی برای تبلیغ محصولات، از آنجایی که قیمت استند کارتن پلاست ها بسیار اندک است،میتوانید با انتخاب این استند ها یک انتخاب درست و بسیار مقرون به صرفه داشته باشید.
ویژگی هایی که باعث تغییر قیمت استند کارتن پلاست و ایجاد تفاوت میان قیمت یک استند با استند دیگر میشوند عبارتند از:
⦁ قابل شستشو بودن
⦁ نوع طراحی
⦁ میزان توانایی و قابلیت تبلیغاتی آن استند
⦁ نوع متریال به کار رفته در استند
⦁ عایق و ضد حریق بودن
⦁ انعطاف پذیری
⦁ میزان مقاومت
و… که تعیین کننده قیمت استند کارتن پلاست میشوند.
نکته بسیار مهم در رابطه با ویژگی و قیمت استند کارتن پلاست این است که در مقایسه با مشابه های خود که از جنس فلز و MDF هستند، بسیار کارایی بیشتری دارد و همه ویژگی هایی که کمی بالاتر ذکر کردیم را داراست ولی در عین حال قیمت استند کارتن پلاست در مقایسه با سایر استند ها اندک است.
انواع استند کارتن پلاست و قیمت آنها با توجه به ضخامت ورق و کاربردشون
همان گونه ها که گفتیم، انواع استند ها به طور کلی تقسیم میشوند به سه دسته که عبارتند بودند از:
طبقه ای
سقفی
تبلیغاتی
رو میزی
و اختصاصی

این طبقه بندی بر روی قیمت استند کارتن پلاست ها نیز بی تاثیر نیست . البته پیش تر در رابطه با هر یک از این موضوعات توضیح دادیم. اما از لحاظ جنس نیز استند کارتن پلاست ها انواعی دارند.

زیرا حتی جنس کارتن ها نیز با هم متفاوت است و این انواع بر اساس نوع متریال هایی که در آنها به کار رفته طبقه بندی میشود. متریال هایی که به صورت کلی برای ساخت استند ها استفاده میشوند نمونه هایی از آنها عبارتند از:
فلز
کارتن
MDF

این مواد از عام ترین ها و پر استفاده ترین ها هستند و اغلب برای ساخت استند ها از این مواد استفاده میشود. اما همانطور که گفته شد، استند کارتن پلاست مقاوم تر و قیمت استند کارتن پلاست بسیار به صرفه تر نسبت به مشابه و نظایر دیگر است.

برای تعیین قیمت استند و نیز قیمت استند کارتن پلاست، نوع کاربرد آن و متریالی که در ساخت آن به کار رفته از مهمترین نکات است و با توجه به این ویژگی ها بر روی استند ها قیمت گذاری میشود.

طبق آنچه که گفته شد، در یک نگاه کلی برای خرید و تهیه یک استند کارتن پلاست و نیز دانستن قیمت استند کارتن پلاست، با توجه به مواردی که ذکر شد و نیز مشخص کردن نوع استند مورد نظر، میتوانید از قیمت آن استند با خبر شوید. در نظر داشته باشید که قیمت استند کارتن پلاست با ویژگی هایی که قبلا ذکر کردیم معیّن میشود.

چرا استند کارتن پلاست و یا همان استند ورق پلاست ؟

در ایران ، کارتن پلاست را با نام هایی چون کارتون پلاست ، ورق پلاست ، ورقه های دو جداره پلاستیکی و یا صفحات دو جداره پلاستیکی می شناسند.شرکت ایران کارتن پلاست بزرگترین تولید کننده ورق پلاست و یا همان کارتن پلاست در ایران می باشد که با استفاده از مدرنترین و به روزترین ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپایی توانسته است جایگاه خود را در این عرصه به تثبیت برساند.از دلایلی که شرکت های مختلف ، ایران کارتن پلاست را بعنوان مرجع خود برای تولید استندهای تبلیغاتی انتخاب می کنند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

– کیفیت بالای شیت پلاست و محصولات استندی تولید شده

– چاپ فوق العاده با کیفیت و شفاف بر روی سطح استند

– سبک و مقاوم در برابر ضربه،آب و نور آفتاب

– استفاده از با کیفیت ترین رنگ و یووی در استند

– ارائه طراحی 3 بعدی و نمونه فیزیکی قبل از اقدام به تولید انبوه و…

تمام تلاش پرسنل و مجموعه ما بر این است که محصولی منطبق با استاندارهای روز دنیا و استندی در خور و شایسته محصولات با کیفیت و ایرانی تولید کنیم تا سهم کوچکی در رونق اقتصاد و تولید داخل داشته باشیم.

به خاطر داشته باشید در کنار تمام مزیت های ذکر شده برای استند های کارتن پلاست این محصول کاملا مقرون به صرفه بوده و در مقایسه با سایر ابزارهای تبلیغاتی و با توجه به بازخوردی که از سوی مشتری برای محثول مورد تبلیغات ایجاد می کند کاملا ایده آل بوده و هزینه سرباری برای شرکت فراهم نمی کند.

همانطوریکه همیشه گفته شده تبلیغات هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن برای محصول تولیدی شما می باشد.ما همواره در کنار شما عزیزان هستیم و با داشتن تیم طراحی زبده و کار امد تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه یک نمونه فیزیکی و طرح های 3 بعدی قبل از اقدام به تولید انبوه تصویری قابل لمس از آنچه تصور داشتید برایتان خلق کنیم تا با خیالی آسوده تر از نتیجه نهایی کار مطمئن شوید.

خط مشی شرکت ایران کارتن پلاست همواره احترام به مشتری و تامین خواسته های او به نحو احسنت بوده و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 پلاکاردهای تبلیغاتی

پلاکارد یا شعار نوشته ابزاری است که بیشتر ما در راهپیمایی ها دیده ایم و پلاکاردها غالبا حاوی پیامی از سمت راهپیمایی کنندگان هستند ، که این افراد میخواهند این پیام را به سمع و نظر دیگران و یا مسئولان برسانند.

پلاکارد راهپیمایی

اما پلاکاردها علاوه بر راهپیمایی ها کاربردهای دیگری نیز دارند از قبیل پلاکاردهای تبلیغاتی که از این نوع پلاکاردها بیشتر برای اطلاع رسانی و تبلیغات و انتخابات مورد استفاده قرار میگیرد.

این پلاکاردها اکثرا در مکانهای عمومی و یا برروی وسایل نقلیه نصب می شوند و دارای پیام تبلیغاتی خاصی هستند.

از این پلاکاردها معمولا بر سر در سینما ها دیده اید که در روی آنها نام و تصویر بازیگران اصلی فیلم چاپ شده است.

 کانترهای انتخاباتی و تبلیغاتی

کانترهای تبلیغاتی از جنس کارتن پلاست قابلیت حمل و نقل آسان وفضا گیری بسیار کمی دارد که به صورت ورق درآمده و می توان آن را مونتاژ کرد .

خاصیت ضد آب و مقاوم بودن آن و قیمت مناسب سبب میشود که گزینه خوبی برای تبلیغات شورای شهر و انتخابات شود.

استند تبلیغاتی (کات استند – استند فروشگاهی – استند رومیزی )

پلاکاردهای تبلیغاتی

کانترهای انتخاباتی

1برند شرکت خود را ارتقا دهید.2 سلیقه خود را در طرح و ابعاد لحاظ کنید.3 افزایش درامد 4.رضایت مشتری

استند های طبقه ای .استند های سقفی.استند های تبلیغاتی.استند های مخصوص.استند های رومیزی . این تنوع محصول در استند ها قیمت های متفاوت دارند با توجه به ابعادشون و کاربردشون