کاربرد های متفرقه کارتن پلاست

با توجه به اینکه ما کاربردهای کارتن پلاست را در صنایع مختلف دسته بندی کرده ایم و تلاش نمودیم که کاربرد های هر صنعت در بخش مربوط به همان مطلب بیان کنیم . ولی با توجه به اینکه بعضی از محصولات کارتن پلاست را نتوانستیم در دسته بندی صنعت خاصی بیاوریم لذا در این قسمت آنها را قرار میدهیم .

خانه حیوانات خانگی

بزرگترین هدف گروه صنعتی ایران کارتن پلاست جلب رضایت مشتریان با در نظر گرفتن تمامی جوانب زندگی فردی و تجاری آن هاست از این رو در سدد تولید محصولات متنوع و کاربردی تلاش میکند.یکی از این محصولات منحصر بفرد خانه حیوانات خانگی است که با ویژگی هایی برجسته تولید میگردد.این محصولات قابلیت شستشو داشته و در مقابل رطوبت مقاوم است وزن سبک و دوام بالا سبب قابلیت حمل آسان و طول عمر بالای محصول می شود.این محصول در طرح ها و رنگ های متفاوتی عرضه میگردد که قابلیت هرگونه چاپ و طراحی را ممکن می سازد.خانه حیوانات خانگی از مواد اولیه کاملا بی ضرر و قابل بازیافت تهیه میگردد که برای حیوانات کاملا بی خطر و بهداشتی است و دیگر اینکه این محصول قابلیت باز شدن و تبدیل به حالت اولیه را دارد که میتوان در صورت عدم نیاز  به صورت شیت نگهداری کرد.

خانه حیوانات پلاستیکی
خانه حیوانات با کارتن پلاست
خانه حیوانات کارتن پلاست

طرح جابربن حیان

طرح جابربن حیان که در مدارس برای ارائه پروژه تحقیقاتی دانش آموزان به صورت تابلوی ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد، در ابعاد 60 سانتی متر با دیواره های 30 سانتی متری می باشد.کارتن پلاست جابر در رنگ های متنوع و شاد قابل تولید می باشد.وزن سبک و قیمت مناسب همچنین امکان استفاده مکرر،کارتن پلاست طرح جابر را به یکی از پرطرفدارترین اقلام بین دانش آموزان تبدیل کرده است.

طرح جابربن حیان

زونکن اداری

جعبه بایگانی،جعبه زونکن،پوشه

علت استفاده از این محصول در ارگانها و ادارات و سازمان ها،حجم بالای مدارک،اسناد و کاغذ مورد استفاده است.با این محصول نه تنها میتوان برای سالم نگاه داشتن مدارک و اسناد بایگانی شده به دسته بندی آن ها اقدام نموده  تا به سادگی قابل دسترسی و باز نگری می باشد،بلکه میتوان پس از استفاده از این جعبه ها در صورت عدم نیاز دوباره جعبه را به صورت باز شده (شیت) نگهداری کرد تا هم فضای کمتری اشغال کند و هم در مواقع نیاز دوباره به همان شکل و کیفیت اولیه مورد استفاده قرار داد.

زونکن پلاستیکی از جنس کارتن پلاست

کیف دسته دار و کیف مدارک کش دار

از کیف های دسته دار و کیف مدارک کش دار از جنس کارتن پلاست با بهره گیری از این مزیت که کیف ها با وزن بسیار سبک و مقاومت خیلی بالا تولید می شوند،میتوان به منظور حمل و نقل و نگهداری اسناد و مدارک و…اسفاده کرد.همچنین میتوان به منظور تبلیغات جهت کسب و کارهای مختلف،طرح ها و لوگو های گوناگونی را بر روی این کیف ها چاپ کرد.

کیف اداری کارتن پلاست

جعبه حمل انواع نوشیدنی

تمامی محصولات تولیدی نیاز به بسته بندی برای حمل و نگهداری دارند گروه صنعتی ایران کارتن پلاست این امکان را برای واحد های تولیدی فراهم کرده است تا با استفاده از جعبه های حمل و نگهداری نه تنها  به معرفی و تبلیغ لوگوی خود به مشتریان به وسیله چاپ بر روی جعبه ها دست یابند بلکه میتوانند نوشیدنی های شیشه ای و فلزی خود را با حفظ سلامت ظاهری و محتوایی محصول به مقصد مورد نظرمنتقل کنند.

جعبه نوشیدنی کارتن پلاست

ساک های دستی تبلیغاتی

تبلیغات یک امر مهم و اساسی در معرفی برند واحد های تجاری است که این امر با همراه بودن استفاده مکرر مشتریان این واحد ها از ساک های خرید که لوگو بر روی انها چاپ شده است سبب میشود تا نام تجاری واحد مربوطه بیشتر و بهتر شناخته شده و اثرات مثبتی در ذهن مشتریان محصول ایجاد کند که گروه تجاری کارتن پلاست این امکان را به بهترین نحو ممکن در اختیار واحد های تجاری می گذارد.

ساک تبلیغاتی کارتن پلاست

کاردستی

از دلایل تمایز کارتن پلاست با سایر محصولات مشابه ،قرار گرفتن در گروه محصولات تولیدی سبز(دوستدار طبیعت)است که میتوان با استفاده از این محصولات برای کاردستی به کودکان آشتی با طبیعت را آموزش داد و دیگر اینکه این محصولات غیر سمی و بی ضرر هستند که کار با انها را کاملا بی خظر میکند. یکی از دلایل دیگر استفاده از کارتن پلاست در حوزه کارهای دستی قابل انعطاف بودن و برش راحت توسط قیچی در ضخامت های پایین و در عین حال مقاومت این محصولات میباشد.

کاردستی

کارتن اسباب کشی

در صنعت کارتن پلاست با بهره گیری ازتکنولوژی برتر اکستروژن توانسته اند به تولید جعبه هایی با وزن بسیار سبک با مقاومت بالا در مقابل رطوبت و ضربه و نیز تحمل وزن زیاد دست یابد که این امر در زمینه حمل اثاث منزل میتواند بسیار کاربردی باشد .

با استفاده از این جعبه ها میتوان مقدار بار بسیار بیشتربا قابلیت جابه جایی همزمان چند جعبه روی هم نسبت به جعبه های سلولوزی ، از ایمنی محصول داخل جعبه اطمینان حاصل نموده و بارها ازآن استفاده کرد.

کارتن اسباب کشی

صندوق جمع آوری نذورات

سالانه در تمامی ممالک اسلامی مبالغی جهت فطریه و نذورات و… درنظر گرفته می شود که این مبالغ توسط سازمان های مختلف جمع اوری میگردد.

صندوق هایی از جنس کارتن پلاست این امکان را برای سازمان ها فراهم میکند تا با بهترین کیفیت و دوام و سبک ترین وزن ممکن وبا کمترین هزینه و قابلیت سازمان ها فراهم میکند تا با بهترین کیفیت و دوام و سبک ترین وزن ممکن وبا کمترین هزینه و قابلیت استفاده چندین مرتبه از این صندوق ها جهت  این مصارف بهره مند شوند.

صندوق جمع آوری زکات و فطریه

جعبه نذورات