1. کارتن پلاست
  2. کاربردهای کارتن پلاست
  3. کاربردهای متفرقه

کاربرد های متفرقه کارتن پلاست

با توجه به اینکه ما کاربردهای کارتن پلاست را در صنایع مختلف دسته بندی کرده ایم و تلاش نمودیم که کاربرد های هر صنعت در بخش مربوط به همان مطلب بیان کنیم . ولی با توجه به اینکه بعضی از محصولات کارتن پلاست را نتوانستیم در دسته بندی صنعت خاصی بیاوریم لذا در این قسمت آنها را قرار میدهیم .

خانه حیوانات خانگی

به همان اندازه که دوست دارید خلاق باشید! به ما اطلاع دهید که شما چه چیزی را دوست دارید ما تولید کنیم و ما خوشحال می شویم که با شما در مورد آن صحبت کنیم. ما همچنین می توانیم خانه های بازی ساده تهیه کنیم تا به بچه ها اجازه دهید با تزئین خانه خود خلاقیت پیدا کنند. از آنجا که خانه ها ضد آب و بسیار قوی هستند ، آنها برای استفاده در خارج از خانه مثل حیاط با باغ ایده آل هستند. علاوه بر این ما با تولید ورق ها با ضخامت و رنگهای مختلف این امکان را برای شما ایجاد می کنیم تا انواع ماکت و لانه حیوانات خانگی و خانه بازی کوچک را مهیا فرمایید .

 

کارتن پلاست طرح جابر

طرح جابر یا جابربن حیان عنوان طرحی است که در سال‌های اخیر از سوی وزارت آموزش و پرورش به مدارس ابتدایی کشور ابلاغ می‌شود. شرکت در طرح جابربن حیان نه تنها توسط مدارس ابتدایی ایران بلکه در کشورهای همسایه نیز صورت می‌پذیرد. به عنوان مثال در کشور روسیه استقبال بسیار زیادی از این طرح پژوهش محور می‌شود. دانش آموزان شرکت‌کننده در طرح جابر میتوانند بخش‌های مرتبط با تحقیقات علمی و پژوهشی خود را از قبیل عکس، مطالب را بر روی شیت های کارتن پلاست نصب کنند حتی کارتن پلاست با توجه به ویژگی هایی که دارد امکان ساخت مدل، ماکت، کاردستی در ارتباط با موضوع طرح جابر را برای دانش آموز فراهم می کند. شیت های کارتن پلاست با توجه به وزن کم، استحکام، رنگهای جذاب و متنوع، تجزیه پذیری بهترین گزینه برای تابلوی کار طرح جابر می باشند.

 

کارتن پلاست طرح جابر

 

فهرست
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ