1. کارتن پلاست
  2. کاربردهای کارتن پلاست
  3. صنعت بسته بندی
  4. جعبه های کورکس کارتن پلاست مقسم دار

جعبه کورکس کارتن پلاست مقسم دار

جعبه های بسته بندی کورکس (COREX BOX) از ورق های کارتن پلاست تولید میشوند و طبق سفارش و نیاز مشتری در ابعاد مختلف قابل طراحی و تولید میباشند . ابعاد جعبه ها با توجه به اندازه محصولی که مشتریان می خواهند درون این جعبه ها حمل کنند تعیین می شود. مقاومت جعبه با استفاده از گزینه های حاشیه و پلاستیک و آلومینیوم با توجه به وزن محصول برای حمل و نقل افزایش می یابد. جعبه های کورکس Corex را می توان از ورق های کارتن پلاست در رنگ های مختلف و در ضخامت های مختلف طراحی کرد. این جعبه ها توسط شرکت ایران کارتن پلاست برای اولین بار در ایران از روی نمونه های خارجی این جعبه ها طراحی و تولید شده است .

مقسم جعبه کورکس

از کارتن پلاست برای مقسم (سپراتور) داخل جعبه کورکس استفاده میشود . جهت حمل و نقل محصولات با ایمنی بالا از مقسم های محافظ مخصوص قطعات و محصولات تولید شده توسط شرکتها استفاده میشود . از این طریق از تماس محصولات با یکدیگر جلوگیری می شود. شرکتهای صنعتی به دلیل ساختار کارآمد و مطمن این جعبه ها را برای حمل و انبار محصولات خود انتخاب میکنند .در صنعت بسته بندی از عنوان های جعبه مخصوص حمل ، جعبه نگهداری قطعات و جعبه با زوار پلاستیکی استفاده میشوند .

کاربردهای جعبه های کورکس در صنایع مختلف :

جعبه های کورکس توسط همه شرکت ها و کارخانجات که در تولید صنعتی فعالیت می کنند ، ترجیح داده می شوند. شرکت های خودرویی ، لوازم خانگی ، الکترونیک ، دفاع ، هواپیمایی ، پزشکی ، خرده فروشی ، مواد غذایی و آشامیدنی از جمله این شرکت ها هستند. با جعبه های کورکس مخصوص محصولات و قطعات تولید شده توسط این بخش ها طراحی شده اند ، می توان محصولات را با خیال راحت حمل و نقل کرد. با تولید در ابعاد خاص آنها می توان ساختارهای آنها را با توجه به محصول یا قطعه تولید شده سفارشی سازی کرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصول با ما تماس بگیرید .

tel:+989124666313

فهرست