1. کارتن پلاست
  2. کاربردهای کارتن پلاست
  3. صنعت بازیافت
  4. صنعت بازیافت

سطل بازیافت کارتن پلاست

سطل های بازیافت کارتن پلاست برای سازمان ها و ادارات و مدارس و بیمارستان ها مصرف گسترده ای دارد. با تفکیک پسماندها می توان این سطلها را در قالب 3تایی یا 4 تایی در یک سینی کنار هم طراحی و تولید کرد.وزن کم وفضاگیری بسیارکم (به صورت ورق تخت) هنگام حمل و قابلیت چاپ 8 رنگ در تمامی وجه ها و ضد آب بودن بودن آن ،امکان استفاده مکرر را به مشتریان عزیز می دهد .

تفکیک زباله فرآیندی  است که در آن زباله های خشک وتر تفکیک می شوند تا مواد قابل بازیافت به آسانی قابل دسترس باشند لذا مواد جداسازی شده می توانند برای تولید مجدد بسیاری از محصولات مورد استفاده قرار گیرند.سطل های بازیافت کارتن پلاست به دلیل استحکام و مقاومت بالا در برابر رطوبت،نور خورشید و تغییرات دما در امر تفکیک زباله های مختلف بسیار کاربردی بوده و به علاوه به علت تولید این سطل ها در رنگ ها و ابعاد مختلف میتوان از آن ها برای تفکیک انواع زباله  ازجمله کاغذ،شیشه ،پلاستیک ،و فلز استفاده کرد.

پسماند های بیمارستانی از حساس ترین و مهم ترین گونه های زباله می باشد.گروه صنعتی ایران کارتن پلاست در این حیطه اقدام به تولید سطل های پسماند عفونی بیمارستانی به شکل قفلی سر بسته ودارای دستگیره با استحکام بالا کرده است که نه تنها گزینه مناسبی برای پسماند های تیز و برنده می باشد، بلکه از انتشار و نشت مواد شیمیایی ،آلوده و عفونی جلو گیری می کند و نیز حمل و انتقال پسماند به سهولت انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است مخازن بازیافت کارتن پلاست (سطل های پسماند کارتن پلاست) در مقایسه با مخازن گالوانیزه و پلاستیکی و… از قیمت پایین تری برخوردار بوده و در سایزها و مقاومت هاو رنگ های مختلف می باشد.

فهرست