1. کارتن پلاست
  2. کارتن پلاست
  3. تولیدکننده جعبه های آنتی استاتیک و ورقهای پلاستیکی ضد تخلیه الکترواستاتیکی
جعبه آنتی استاتیک

ایران کارتن پلاست به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان جعبه های ضد الکتریسته ساکن و توزیع کننده جعبه های ضد الکتریسته ساکن در خاورمیانه می باشد. ایران کارتن پلاست با صادرات محصولات خود به کشورهای روسیه ، آذربایجان ، عراق ،قطر و ترکیه و نیز به کشورهای اروپایی توانسته برند خود را به یک برند جهانی تبدیل نماید.

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار ما در جهان ورق های پلاستیک ضد تخلیه بارهای الکتریکی(ESD) می باشد و بدلیل رعایت استاندارهای بین الملی در تولید این ورق ها محصولات ما توانسته است برای خود سهم بازار گسترده ای را از آن خود نماید.

باتوجه به اینکه کارتن پلاست از دو ورقه مسطح به همراه ستون هایی که این دو ورقه را از داخل به همدیگر متصل کرده است و از جنس PP که همان پلی پروپیلن می باشد ساخته شده است . پلی پروپیلین یکی از پلی الیفین های سازگار با محیط است و ورق های ساخته شده با پلی پروپیلن به راحتی قابل بازیافت است.

این ورقها دارای ساختاری محکم، قابل استفاده مجدد، قابل بازیافت ، ضد آب و رطوبت می باشد. از این ورقها در ساخت جعبه های بسته بندی استفاده بسیاری می شود و به مراتبط برتر از کارتن های مقوایی است.

پلی پروپیلن در کل دارای مقاومت مناسب الکتریکی و شیمیایی است، و همین مقاومت الکتریکی باعث انباشت االکتریسته یاکن بر روی ورق های کارتن پلاست می شود و برای اینکه بتوان از این ورق ها در بسته بندی قطعات الکترونیکی حساس استفاده کرد، ما در تهیه جعبه های آنتی استایک از ورقهای استفاده میکنیم که در مرحله تولید به فرمول آنها مستربچ ضد الکترسته ساکن اضافه می نماییم.

مستربچ آنتی استاتیک علاوه بر اینکه از تجمع الکتریسته ساکن بر روی محصولات پلاستیک جلوگیری می نماید، می تواند باعث بهبود خاصیت چاپ پذیری و همچنین عدم جذب گرد و غبار و دوده نیز بشود.

مستربچ های اضافه شده به محصولات پلی پروپیلنی عضو جدایی ناپذیر از محصول تولیدی می باشند و بصورت مادام العمر محصول دارای خاصیت آنتی استاتیک خواهد بود و گذشت زمان ، رطوبت ، شستشو و حرارت هیچ تاثیری روی آن نخواهد داشت.

موارد استفاده از ورق های ضد الکتریسته ساکن

کارتن پلاست آنتی استاتیک تولیدی ما به ورق های ضد تخلیه بارهای الکتریکی نیز مشهور هستند و از آنها در ساخت جعبه های ویژه بسته بندی لوازم الکتریکی و همچنین باکس های حمل و نقل قطعات الکتریکی در کارخانه قطعات الکترونیکی استفاده میشود. علاوه بر این ها از این محصولات در بعضی از بسته بندی های بعنوان مقسم آنتی استاتیک و همین طور پد کارتن پلاست برای قطعاتی مانند مین بوردهای کامپیوتر و تلویزیون و امثال آنها مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید جعبه های بسته بندی آنتی استاتیک

برای خرید و سفارش جعبه بسته بندی آنتی استاتیک میتوانید با همکاران مار در بخش فروش ایران کارتن به روش های ذیل ارتباط برقرار کنید:

شماره تماس های کارخانه : 7-33745145-044

تلفن و واتس آپ : 09124633243