جعبه شیرینی و کیک

یکی دیگر از کاربردهای کارتن پلاست ساخت جعبه های برای بسته بندی انواع شیرینی و کیک می باشد. این نوع جعبه ها که به تازگی توسط کارخانه ایران کارتن پلاست تولید شده است مورد استقبال قنادی ها و تولیید کنندگان شیرنی و کیک قرار گرفته است.

بی شک در جوامع امروزی بسته بندی هر کالا از موارد غیر قابل انکار و حیاتی ارائه آن محصول بحساب می آید. شیرنی و کیک نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست.

ابعاد جعبه شیرینی

علاوه بر رعایت اصول تبلیغاتی و طراحی و همین طور بسته بندی بهداشتی این جعبه ها باید بگونه ای طراحی و ساخته شوند که شیرینی یا کیکی که در داخل آن قرار گرفته به راحتی از آن خارج شده و به محتویات جعبه آسیبی وارد نشود .

کارخانه ایران کارتن پلاست بعد از تحقیقات فراوان و همچنین استفاده از تجربه دوستانی که سالهای مددی در کار تولید جعبه شیرنی بودند، توانست برای اولین بار در ایران اقدام به تولید جعبه شیرینی نماید که اولا تمامی استاندارها در آن رعایت شده بود و مقاومت بسار زیادی در برابر خطرات ناشی از اتفاقاتی که در زمان حمل و نقل امکان دارد صورت پذیرد ، داشته باشد.

این جعبه ها در ابعاد و اندازه متفاوتی تولید می شوند ولی یکی از پر کاربردترین ابعادی که بیشتر قنادی ها و تولیید کنندگان کیک و شیرینی از آن استفاده میکنند، برابر است با طول 52.5 سانتی متر در عرض 32 سانتی متر با ارتفاع 12 سانتی متر

فهرست