کارتن و جعبه صادراتی زردآلو

زردآلو با نام علمی Prunus armeniaca یکی از میوه های است که در ایران به فور کاشت می شود.درخت این میوه از گونه گلسرخیان است.خوردن این میوه برای بدن فواید بسیار است و باعث ساخته شدن ویتامین A به واسطه دارا بودن بتاکاروتن ، در بدن انسان می شود و از این رو در سلامت چشم و پوست ، دهان تاثیر گذار است.

میوه زردآلو به صورت تازه ، خشک شده و کمپوت مصرف میکنند، و کارخانه ایران کرتان پلاست به واسطه سال ها تجربه در ساخت انواع جعبه میوه های صادراتی و تولید انواع بسته بندی برای میوه های خشک و بسته صادراتی برای کمپوت توانسته سهم بسیار بالایی از بسته بندی این میوه ارزش مند را در بازار آسیا به خود اختصاص دهد .

جعبه زردآلو تازه

برای بسته بندی زردآلو تازه در قدیم از جعبه های چوبی و بعد از آن از سبدهای پلاستیکی استفاده می شد که امروزه با توجه به مشکلاتی که این گونه بسته بندی ها دارند دیگر استفاده چندانی ازآنها مخصوصا در بخش صادرات و لوکس فروشی استفاده نمیشود.

امروزه برای بسته بندی صادراتی زردآلو در بیشتر موارد از جعبه میوه های کارتن پلاست استفاده می کنند.

کارتن زردآلو به همراه ابعاد مناسب و عکس

معمولا برای بسته بندی زردآلو تازه استفاده از جعبه هایی با ابعاد ذیل توسط کارشناسان ما پیشنهاد می شود :

m500 300x300 - کارتن و جعبه صادراتی زردآلو

جعبه زردآلو صادراتی A500

از این جعبه می توانید برای بسته بندی 5 الی 6 کیلو گرم زردآلو استفاده نمایید، این جعبه بطول 41.5 سانتی متر و عرض 28.5 سانتی متر ساخته شده است شایان ذکر است ارتفاع این جعبه 10 سانتی متر می باشد.

501M2 300x300 - کارتن و جعبه صادراتی زردآلو

جعبه زردآلو صادراتی A501

از این جعبه می توانید برای بسته بندی 6 الی 7 کیلو گرم زردآلو استفاده نمایید، این جعبه بطول 50 سانتی متر و عرض 30 سانتی متر ساخته شده است شایان ذکر است ارتفاع این جعبه 10 سانتی متر می باشد.

فهرست