جعبه و کارتن صادراتی آلبالو و گیلاس

جعبه و کارتنی که برای بسته بندی میوه های ریزی همچون آلبالو و گیلاس ،می شود انتخاب کرد باید دارای مشخصه های ذیل باشد تا از آسیب رسیدن به محصول جلوگیری نمود و علاوه بر آن تاثیر زیادی روی فروش محصول از نظر تبلیغاتی و بازاریابی داشته باشد . بگونه ای که هر بیننده ای را جذب خود نماید.

جعبه آلبالو و گیلاس نباید بیش از اندازه بزرگ باشد و مقدار میوه ای که در داخل این نوع بسته بندی قرار میگیرد باید بشکلی باشد که میوه ها به هم فشار نیاوردند.

استفاده از مجیک بگ ها برای بسته بندی این نوع محصولات پیشنهاد میشود که بطور قابل ملاحظه ای می تواند در ماندگاری محصول تاثیر گذار باشد.

فروش آلبالو و گیلاس تازه معمولا از اوایل فصل تابستان شروع میشود و باغ داران و یا صادرکنندگان این محصول باید این را در نظر داشته باشند که تولید و آماده سازی بسته بندی مناسب برای صادرات آلبالو زمان بر است و حداکثر باید تا اواسط خرداد سفارشات خود را قطعی نمایند.

صادرات آلبالو و گیلاس ایران به کدام کشورهاست ؟

یک از مشتریان خوب آلبالوی ایران کشور روسیه هست که هرساله مقدار زیادی از این میوه با جعبه میوه های صادراتی ایران کارتن پلاست راهی کشور روسیه می شود.

کشور روسیه از آلبالوی ایران در تهیه مربا، کمپوت، مارمالاد، کنستانتره، شکلات و آب میوه استفاده می کند و به همین خاطر درخواست بسیار زیادی در این کشور برای آلبالوی ایران وجود دارد.

از دیگر کشورهای که گیلاس و آلبالوی ایران مصرف زیادی دارد کشور عراق و قطر می باشد.

مزایای استفاده از کارتن صادراتی

  • میوه به سلامت مرحله برداشت تا دست مشتری را طی میکند و سلامت ظاهری میوه تا لحظه آخر حفظ می شود.

همان طور که اشاره کردیم زیبایی بسته بندی بر چشم گیری محصول تاثیر بسزای خواهد گذاشت.

انواع کارتن های صادراتی گیلاس و آلبالو همراه با عکس

جعبه بسته بندی میوه صادراتی کد 550 – این نوع بسته بندی متشکل است 4 عدد کارتن 1 کیلو یی که در کارتن مادر قرار میگیرد.

Cherry packaging01 300x300 - جعبه و کارتن صادراتی آلبالو

بسته بندی با استفاده از جعبه میوه ایران کارتن پلاست به کد 501 – این جعبه بیشتر برای بسته بندی آبالو مجار و گیلاس مورد استفاده قرار میگیرد و ظریفیت بسته بندی آن 5 کیلو گرم می باشد.

Cherry packaging501 300x300 - جعبه و کارتن صادراتی آلبالو

جعبه بسته بندی کد 504 نیز مناسب بسته بندی گیلاس و آلبالو می باشد . ظریفت این کارتن 3.5 تا 4 کیلو می باشد.

Cherry packaging504 300x300 - جعبه و کارتن صادراتی آلبالو

جعبه بسته بندی کد 505

Cherry packaging505 300x300 - جعبه و کارتن صادراتی آلبالو

تمامی این محصولات ساخته شده از ورق های کارتن پلاست درجه یک تولید شده در گروه صنعتی ایران کارتن پلاست بود و شما می توانید جهات خرید و دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

تماس مستقیم : 09124633243  تلفن کارخانه : 33745145-044

فهرست