1. کارتن پلاست
  2. کاربردهای کارتن پلاست
  3. صنعت کشاورزی
  4. محافظ نهال کارتن پلاست

محافظ نهال کارتن پلاست

درختان یکی از پر فایده ترین نعمت های الهی است که در روی کره زمین وجود دارد.درختان از راه های متفاوتی بر زندگی ما تاثیر دارند.از تصفیه هوا گرفته تا میوه وحتی در برخی موارد بعنوان وسیله ای برای روشن کردن آتش همه وهمه چه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در زندگی ما تاثیر داشته است. حالا که اینگونه درختان در زندگی ما تاثیر دارند ما باید به خوبی آنها را شناخته و از این گنجینه ارزشمند محافظت کنیم.تنه درخت دارای یک سیستم عروقی است که بخشی اساسی از نشاط آن و رشد و نمو آن را دارا است.در ابتدای کاشت تنه درخت به سان یک نوزاد، بسیار حساس به شرایط و عوامل محیطی بوده و نیازمند توجه و رسیدگی است تا به درختی تنومند و سالم تبدیل گردد.
این محافظ ها از جنس های مختلفی چون فلز،چوب ، پلاستیک و … ساخته می شود.اما در این بین شرکت ایران کارتن پلاست با تولید محافظ نهال های بسیار شکیل و با دوام از جنس کارتن پلاست کشاورزان را در این امر یاری کرده است.
یکی از زیبایی ها و مصارف کارتن پلاست استفاده به عنوان محافظ نهال های تازه کاشته شده می باشد. از محافظ درخت برای جلوگیری از آسیب رساندن به تنه و خرابکاری عمدی یا آسیب تصادفی استفاده می شود.

محافط نهال
کشاورزان برای محافظت نهال های خود از آسیب های محیطی از این محصول در اطراف نهال ها استفاده می کنند.
اضافه شدن محافظ درخت نه تنها می تواند یک فرم طراحی بصری با کیفیت بالا در طرح های عوام عمومی ایجاد کند بلکه محافظ درخت از دو قسمت تهیه می شود تا پس از کاشت ، امکان نصب ساده فراهم شودو پس از رسیدن درخت به اندازه مناسب ، می توان آنها را برداشته و در جای دیگر مجدداً مورد استفاده قرار داد.
از مزایای محافظ نهال کارتن پلاست نسبت به سایر محافظ ها می توان به :
– ضد آب بودن
– مقاوم در برابر آفتاب و شرایط جوی گوناگون
– سبک بودن و راحتی حمل و انقال از یک نقطه به نقطه دیگر
– قابل استفاده در تعداد دفعات بالا و… اشاره کرد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
تلفن تماس : 7-33745145-044