1. کارتن پلاست
  2. کارتن پلاست
  3. کارتن بسته بندی کاهو و کلم
کارتن بسته بندی کاهو و کلم

کارتن بسته بندی کاهو و کلم

اگر در زمینه صادرات کاهو و کلم هستید ، خوب میدانید که در کشورهای دیگر نوع بسته بندی محصولات در فروش و قیمت فروش آن بسیار تاثیر گذار است .

امروزه انتخاب بسته بندی مناسب برای صادرات و فروش محصولات به یک امر بدهی مبدل شده است.

بازار صادرات کاهو در ایران بیشتر شامل دو نوع رومانو و آیس برگ می باشد.بسته بندی مناسب برای کاهو بین 8 تا 12 کیلو گرم وزن باید داشته باشد.

تهیه بسته بندی هایی که بیشتر از 12 کیلو گرم را در خود جای دهد، باعث ایجاد فشار بر محصولات زیرین میشود و در نتیجه مقدار ضایعات در مقصد افزایش می یابد.

کارشناسان ما با برسی ها مختلفی که انجام داده اند به نتایج ذیل در مورد بسته بندی های مناسب در مورد کاهو آیس برگ و کاهو رمانو دست یافته اند:

بسته بندی مناسب کاهو آیس برگ 

کارتن صادراتی کاهو آیس برگ معمولا بصورت تک ردیفه بوده و در هر ردیف بین 8 تا 10 عدد کاهو جای می گیرد. جعبه های صادراتی کاهو آیس برگ برای استفاده در فروشگاه های روسیه در ابعاد طول 60 سانتی متر در 40 سانتی متر و ارتفاع 16 سانتی متر می باشد.تعداد پالت های جای گرفته در هر ماشین معمولا 26 عدد و تعداد کارتن های جای گرفته در هر پالت 70 عدد می باشد. در کل در یک ماشین 1800 عدد کارتن جای می گیرد.

ولی بسته بندی مناسب کاهو آیس برگ برای کارخانجات سالاد سازی در روسیه دارای ابعاد 60 سانتی متر طول و 40 سانتی متر عرض و 35 سانتی متر ارتفاع می باشد.تعداد کارتن جای گرفته با این ابعاد در یک ماشین 1300 عدد می باشد.

بسته بندی مناسب کاهو رومانو

جعبه صادراتی که باید برای کاهو رمانو باید در نظر گرفت باید دو ردیفه باشد و وزن محصول داخل آن بهتر است از 10 کیلو گرم فرا تر نرود. برای بسته بندی کاهو رومانو برای مصرف کارخانجات سالاد سازی در روسیه دقیق مشابه کاهو آیس برگ می باشد.

بهترین روش بسته بندی کاهو جهت صادرات

با توجه به اینکه کاهو به صورت در اثر گرما پلاسیده میشود ، به همین جهت کاهو از زمان برداشت تا زمان بارگیری باید در سردخانه نگهداری شود.

برای حمل و نقل محصول به مقصد توجه داشته باشید که از تریلرهای یخچال دار استفاده نمایید.

هرگز به فکر صادرات فله ای کاهو نباشد، چرا که دچار زیان خواهید شد و در کشور مقصد مقدار زیادی از محصولتان در اثر فشار بالا دستی ها دچار پلاسیدگس و فشردگی خواهند شد.

ماندگاری و حفظ ظاهر اولیه میوه در هنگام فروش باعث میشود که محصول شما نسبت به دیگر عرضه کنندگان کاهو به قیمت بالاتری تقاضا شود و بیشتر مشتریان جهت خرید به شما مراجعه نمایند و این می تواند رمز موفقیت شما در زمینه صادرات باشد.

کاهوی ایران به کدام کشورها صادر میشود ؟

کشورهای عراق ، امارات ، قطر ، روسیه ، گرجستان و آذربایجان از کشورهایی هستند از که ایران کاهو خرید می نمایند.

کاهو در بسیاری از شهرهای ایران در حال حاضر کشت می شود. ولی یکی از شهر هایی که بیشترین مقدار کاشت کاهو را در ایران به خود اختصاص داده است ، شهر دزفول می باشد.

شهر دزفول به واسطه شرایط آب و هوایی و همین طور پتانسل بالای مردمانشان در امر کشاورزی توانسته است یکی از شهرهای مهم در جهت صادرات کاهو کلم در ایران قلم داد شود.

بسته بندی کلم برای صادرات

گل کلم ، کلم سفید و کلم قرمز سه گونه مختلف کلم برای صادرات می باشد.

گل کلم

یکی از سبزیجات محبوب در میان مردمان کشورهای مختلف می باشد.

گل کلم یک منبع بسیاری از ویتامین C،فولات، ویتامین K ، ویتامین های پیچیده B و ویتامین E می باشد. گل کلم دارای مواد معدنی حیاتی، مانند:کلسیم، منیزیم، فسفر، پتاسیم، سدیم و آهن است و خوردن آن بدون اینکه باعث افزایش کلسترول در بدن شود، بسیار مفید است.

گل کلم سرشار از پروتئین و چربی های اشباع نشده و اسیدهای چرب امگا 3 است و فیبر رژیمی را فراهم می کند و مقادیر کمتری از قندهای طبیعی را در مقایسه با سایر اعضای خانواده گیاه شناسی مانند بروکلی دارد.

گل کلم یکی از پرسودترین محصولات کشاورزی است که کاشت آن برای کشاورزان و همچنین صادرات آن برای صادرکنندگان می تواند سود خوبی داشته باشد.

در صادرات کلم به این نکته توجه نمایید که بهتر است محصول خود را ظرف مدت 3 روز به بازار فروش برسانید و مانند کاهو از صادرات فله ای آن جدا خودداری نمایید. چرا که اینکار حداقل باعث دور ریز 20 درصدی محصول شما خواهد شد.

بهترین بسته بندی برای گل کلم تک ردیفه است و حداکثر 4 تا 6 عدد گل کلم را در یک کارتن می شود قرار داد. وزن جعبه های صادراتی کلم نباید بیشتر از 12 کیلوگرم باشد. ابعاد مناسب برای بسته بندی گل کلم 60 سانتی متر طول و 40 سانتی متر عرض و ارتفاع 18 سانتی متر است. تعداد کارتنی که در یک پالت استاندار می توان جای داد 60 عدد می باشد. در یک ماشین تعداد 26 پالت را می شود جای داد.

بسته بندی کلم سفید و قرمز

بسته بندی صادراتی کلم سفید و قرمز دارای دو نمونه می باشد که ابعاد آن به شرح ذبل می باشد :

جعبه نوع اول که داری طول 60 سانتی متر در 40 سانتی متر و ارتفاع 18 سانتی متر است.

جعبه نوع دوم دارای طول 60 سانتی متر در 40 سانتی متر در ارتفاع 35 سانتی متر است.

استفاده از کارتن پلاست برای ساخت بسته بندی صادراتی کاهو کلم

کارتن ها و جعبه های تولید شده در گروه صنعتی ایران کارتن پلاست از ورق پلاست های بسیار مقاوم ساخته شده است و همین امر باعث شده مقاوم محصولات ما از جعبه های ساخته شده از کارتن های 5 لایه لمینتی نیز بیشتر شود و در نتیجه میوه صادراتی شما با بسته بندی ایمن با صحت و سلامت به مقصد برسد.

بسته بندی سبزیجات و صیفی جات باید بگونه ای باشد که محصول داخل خود را از نفوذ رطوبت محافظت نماید و با توجه به اینکه یکی از ویژگی های منحصر به فرد کارتن پلاست مقاومت بسیار بالای آن در مقابل رطوبت و نفوذ مایعات به داخل بسته بندی می باشد . می توان کارتن پلاست را بعنوان بهترین انتخاب برای بسته بندی استفاده نمود.

به راحتی و با کمترین هزینه می توانید روی جعبه های کارتن پلاست تبلیغات خود را چاپ نمایید و از قدرت تبلیغات در زمینه بسته بندی نیز براحتی استفاده نمایید.

در کل شما می توانید با استفاده از کارتن های صادراتی ایران کارتن پلاست همیشه میتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و سهم بازار بیشتری را برای محصولات خود بدست بیاورید.

نحوه خرید و قیمت کارتن کاهو و کلم

شما می توانید برای مشاوره رایگان و همین طور دریافت بهترین قیمت در زمینه تولید و عرضه بسته بندی های صادراتی انواع کاهو و کلم ،با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس های کارخانه : 7-33745145-044

تلفن و واتس آپ : 09124633243