1. کارتن پلاست
  2. کارتن پلاست
  3. کارتن پلاست از کجا بخرم ؟

کارتن پلاست از کجا بخرم ؟

معمولا انسانها در زمانی که میخواهند کالا یا خدمتی را خریداری نمایند، معیارهایی را برای خود در نظر میگیرند،این معیار های میتواند رعایت استاندارهای لازم ، قیمت مناسب و هیمن طور مشتری مداری و نیز خدمات پس از فروش مناسب باشد.

ما در گروه صنعتی ایران کارتن پلاست در هر شرایطی تصمیم گرفتیم به کمک خداوند متعال هیچ گاه از کیفیت محصولات تولیدی خود نکاسته و هر روز در تلاش هستیم با رعایت استاندارد های جهانی در زمینه تولید کارتن پلاست ، محصول خود را بازارهای داخلی و خارجی به عنوان برند محبوب نزد خریداران حفظ نماییم .

همان گونه که مطلع هستید کارتن پلاست از مواد پلی پروپیلن به روش اکستروژن تولید میشود و استفاده از مواد با ترکیب درست و همین طور عدم استفاده از گرانول های بازیافتی باعث شده رول و ورق های کارتن پلاست تولید شده در گروه صنعتی ایران کارتن پلاست توان رقابت در کیفیت را در بازار این محصول از سایر رقبا گرفته است .

با توجه به اینکه در خاورمیانه ما از نظر مقدار تولید در بین تولید کنندگان کارتن پلاست در مقام اول قرار داریم به همین خاطر توانسته ایم بهترین قیمت را به خریداران محترم عرضه نماییم.

کارتن پلاست از کجا بخرم

چرا بیشتر خریداران ما را جهت خرید کارتن پلاست انتخاب می کنند ؟

ما محصولات خود را با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های روز دنیا تولید می نماید .

از دانش و توانایی ماهرترین متخصصان دربخش های تولید،فروش،کنترل کیفی بهره میگیرم .

در مراجعه به ما هیچ وقتن کلمه (نمی توانیم) را در زمینه های تولید و طراحی نخواهید شنید.ما قابلیت انجام و تولید هرگونه سفارش را بر اساس نیاز شما خواهیم داشت .

گروه صنعتی ایران کارتن پلاست تمامی محصولات تولید شده را با تضمین بهترین کیفیت ارائه می نماید .

متخصصین بخش طراحی با ارائه راهنمایی های لازم به مشتریان عزیز آنان را در دستیابی به بهترین و گویاترین علائم تبلیغاتی و بسته بندی محصولات یاری می نمایند.ما برای شما ایده پردازی میکنیم.

ما با ساخت یک نمونه کار به صورت سمپل به مشتریان محترم،آنها را در انتخاب محصول مورد نظر و تصمیم گیری صحیح و بی نقص قبل از تولید انبوه یاری می نماییم . تا مشتری محترم آگاهانه و با آسودگی کامل خرید خود را به انجام برساند.

فروش برای ما آغاز یک تعهده است ، ما در تلاش هستیم همیشه با شما یک شریک تجاری باشیم و در کنار شما و در خدمت شما قرار بگیریم .

مصولات ما را در شهر های کشور عزیزمان میتوانید از طریق شبکه فروش ما به شرح ذیل تهیه فرمایید.

 کارتن پلاست در ارومیه از کجا بخرم ؟

برای خریدو سفارشات حضوری محصولات ایران کارتن پلاست در ارومیه می توانید با مراجعه به بخش فروش ما واقع : ارومیه شهرک صنعتی فاز 2 خیابان صنعتگران 4 خیابان 6 خیابان 13 کارخانه ایران کارتن پلاست علاوه بر مشاهده تمامی نمونه محصولات تولیدی این مجموعه از مشاوره حضوری کارشناسان ما استفاده نمایید و مرا به دیدار خود مفتخر نمایید.

محصولات ایران کارتن پلاست در تهران

اگر بدنبال خرید محصولات ما در تهران هستید می توانید ورق و رول های ما را در محله پامنار تهران از فروشگاه های معتبر با رنگها و ضخامت های دو میلی متر تا 12 میلی متر را تهیه فرمایید .

و اما اگر در شهرهای کرج یا شیراز و اصفهان هستید و به دنبال محصولات ما هستید می توانید برای پیدا کردن نزدیک ترین نماینده فروش شهر خود با کارشناسان ما در ارتباط باشد تا علاوه بر راهنمایی در مورد مراکز فروش از مشاوره رایگان خرید کارتن پلاست برخوردار شوید .

در صورتی اهل خرید های اینترنتی باشید با مراجعه به بخش فروشگاه آنلاین ما میتوانید کالای مورد نیاز خود را انتخاب و خرید نمایید .

گروه صنعتی ایران کارتن پلاست داری نمایندگی های معتبر در شهرهای ایران و کشور های خاورمیانه

ارومیه

تهران

اصفهان

شیراز

تبریز

کرمان

قم

رشت

ترکیه – استانبول

آذربایجان – باکو

شیراز

قم

یزد

بجنورد

کرمانشاه

کردستان

مشهد

اردبیل

فهرست
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ