استند نشریه و مجلات

وقتی نوبت به افزایش فروش شما می رسد ، چیزی جز تبلیغات خوب و کمپین بازاریابی نمی تواند موثر واقع شود. و برای این کار شما باید از بهترین استراتژی های بازاریابی و ابزارهای تبلیغاتی استفاده کنید تا همه الزامات بازاریابی و ارتقاء موثر به خوبی انجام شود. دارندگان بروشور و مجلات مختلف از این نظر اهمیت بسیاری دارند.استند مجلات و یا همان استند نشریه کارتن پلاست معمولا به صورت رومیزی و یا ایستاده تولید و در فروشگاه های مختلف برای در معرض دید و فروش قرار دادن مجلات و نشریات استفاده می گردد.

 

202092 scaled 1 300x221 - استند نشریه و مجلات
استند نشریه و مجلات ایران کارتن پلاست

هدف استفاده از استند نشریات

هدف اصلی ایجاد یک بروشور افزایش آگاهی در مورد محصول در بین مشتریان و همچنین برجسته کردن ویژگی های محصول ، رسالت ، چشم انداز و سیاست شرکت است. به همین دلیل است؛ این بروشورها به طرز جالبی ساخته شده اند تا تصور درست بر مشتری ایجاد شود. اما در صورت عدم وجود استند بروشور ، این بروشورها مطابق پیش بینی های انجا م شده به شیوه بی عیب و نقص ارائه نمی شوند و نتیجه مورد نظر نیز حاصل نمی شود. هنگامی که بروشورها توسط استند نگه داشته می شوند ، ارزش و همچنین برداشت بروشورها را افزایش می دهد و همچنین توضیح همه ویژگی های محص ول را با ذکر جزئیات برای مشتری آسان تر می کند.این استندها بسیار کم جا گیر بوده وباعث می شود دسته بندی نشریات به تفکیک تاریخ انتشار و یا عناوین و موضوعات بسیار ساده و آسان صورت بگیرد که همین امر مشتری را در انتخاب مجله مورد نظر خود بسیار راحت می کند.هر مجله می تواند سایز و ابعاد مختص به خود را داشته باشد که می توان با توجه به این موضوع طبقات گوناگون با سایزهای مختلف را برای این امر در نظر گرفت.بدیهی است زیبایی بصری و استحکام ورق پلاست موجب می گردد این استند مورد توجه نشریات مختلف قرار بگیرد.

 

استند نشریه و مجلات ایران کارتن پلاست

بنابراین اگر می خواهید در هر یک از سمینارها ، کنفرانس ها یا رویدادهای حمایت شده از محصول و شرکت خود تصور خوبی ایجاد کنید ، می توانید به جای اینکه بروشورها را به شخصه به بازدید کنندگان خود تحویل داده یا آنها را روی میز چای نگه دارید. آنها را مرتب و خلاقانه بر روی استند خود قرار دهید و به صورت کاملا حرفه ای به تبلیغ محصولات و نشریات خود بپردازید!
مشاوران ایران کارتن پلاست در این زمینه آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.
جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
044-33745145-7 تلفن تماس :

 

فهرست