استند چیپس و پفک کارتن پلاست

پفک و چیپس یکی از پر فروشترین محصولات هر سوپر مارکت و فروشگاهی است.همه ما از دوران کودکی لذت این خوراکی ها را در سر داریم و با وجود مضرراتی که برای سلامتی بدن دارند همچنان هر از چند گاهی حوس خوردن آن به سرمان می زند.

شرکت های مختلف تولید کننده چیپس و پفک همیشه در رقابت با یکدیگر در تلاش هستند تا در کنار محصولی با کیفیت خلاقیت هایی را نیز برای فروش بیشتر و تبلیغات کالای خود به کار گیرند.به عنوان مثال برخی از شرکت ها با قرار دادن جوایزی در داخل پاکت های چیپس و پفک سعی در تشویق خریدار دارند.اما در این بین باید اشاره کرد نباید از توجه و حمایت خود صاحب فروشگاه ها و مغازه دارها غافل شد.علاوه بر حاشیه سود فروش این محصولات برای فروشگاه ها می توان آن ها را با جوایزی مانند تابلوی سر در مغازه ،بنر و آفرهای گوناگون ترغیب به خرید بیشتر کرد.

شرکت ایران کارتن پلاست اما توانسته است با طراحی و تولید استندهای مختص چیپس و پفک حرکتی موثر و نو در زمینه افزایش فروش محصولاتی این چنینی داشته باشد.استند کارتن پلاست نه تنها توانسته است شرکت های تولید کننده را در امر تبلیغات به سبب داشتن فضای مناسب و ایده آل برای تبلیغ برند و شرکت تولید کننده داشته باشد بلکه به دلیل فضایی که اشغال می کند و محصولات را در خود جای می دهد بسیار محبوب فروشگاه ها و مغازه دار ها می باشد.این استندها می توانند در واقع سایزی بزرگ شده از خود محصول باشند که جذابیتی فوق العاده به محیط فروشگاه می بخشد.

همان طور که میدانید این استند ها از ورق های کارتن پلاست ساخته شده اند و به همین دلیل استند های چیپس و پفک بسیار سبک و مقاوم بوده و به صورت طبقاتی که می تواند محصول را در خود به تفکیک طعم و نوع جای دهد ساخته می شود.این استند ها کاملا ضد آب بوده و مقاومت بالایی در برابر نور آفتاب دارد و به دلیل وزن سبکی که دارد به راحتی قابل جا به جا شدن می باشد.

استندهای چیپس و پفک زیر مجوعه استندهای فروشگاهی ایران کارتن پلاست بوده و بیشتر مردم ابن استند ها را با نام استند طبقاتی می شناسند.

مقرون به صرفه بودن این استند ها به لحاظ قیمت و مقایسه کارایی آن با استند های فلزی و چوبی آن را به گزینه ای مناسب جهت شرکت ها قرار دهد.مشاوران و طراحان زبده ما آماده همکاری با شما عزیزان جهت پیاده سازی ایده های شما می باشند.

 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

تلفن تماس : 7-33745145-044